Tarptautinė bendradarbiavimo veikla 2022 m.

Rugsėjo pabaigoje mokyklos direktorė Dalia Viliūnienė dalyvavo tarptautinio bendradarbiavimo veikloje - konsultaciniame seminare „Supporting the inclusion of disadvantaged audiences and learners with fewer opportunities“ Levene, Belgijoje.

Renginio metu vyko darbiniai užsiėmimai, kurių metu buvo išsamiai pristatytos KA120, KA122, KA210 projektų galimybės. Europos Komisijos atstovai didesnį dėmesį skyrė suaugusiųjų švietimui ir analizavo visas galimybes, kurias suteikia Erasmus+ programa. Pristatytos EPALE galimybės. Darbas vyko grupėse, dalyviai susipažino, rengė bendrus poreikius atitinkančius projektus. Paskutinę darbo dieną projektų idėjos buvo pateiktos komisijai, kuri išsakė pastabas, uždavinėjo klausimus.

Pagrindiniai dalyvavimo renginyje tikslai buvo pasiekti. Įsitraukimas į suaugusiųjų švietimo projektus padėtų mokyklos dienos socialinės globos padalinio lankytojams, turintiems mažiau galimybių. Planuojame rengti juos į Erasmus+ programą įtraukiančius projektus, o padalinio darbuotojams būtina tobulinti savo įgūdžius ir įgyti naujų kompetencijų.

Užmegzti bendradarbiavimo ryšiai su giminingomis organizacijomis iš Norvegijos, Estijos ir Vokietijos.