Profesijų savaitė 2023

Mokykloje vyko Profesijų savaitė, kurios metu mokiniai plačiau susipažino su įvairiomis profesijomis, ugdė asmenines, pažinimo ir bendravimo kompetencijas. Visi atliko įvairias užduotis pagal savo gebėjimus, žiūrėjo filmukus, parengė plakatus, pasirinko mėgstamą profesiją ir aprašė ją pagal keturis „Karjeros planavimo žingsnius“. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Ar jau žinai ką veiksi baigęs mokyklą?“ ir lankėsi Kelmės profesinio rengimo centre bei Šiaulių teritorinės darbo biržos Kelmės skyriuje. Darbo biržos darbuotojai informavo mokinius, kokias profesijas gali įgyti Raseinių technologijos ir verslo mokykloje bei Kelmės PRC.