Solidarumo bėgimas

2022 m. spalio 14 dieną mokiniai ir mokytojai prisijungė prie jau 9-ąjį kartą organizuojamo kasmetinio Solidarumo bėgimo – puikia tradicija tapusios organizacijos „Gelbėkite vaikus“ socialinės iniciatyvos. Pagrindinis bėgimo tikslas – skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių bei rinkti paramą veikloms, padedančioms sunkumų patiriantiems Lietuvos ir užsienio vaikams. Šiemet paaukotos lėšos bus skiriamos ir vaikams bei šeimoms, atvykusiems į Lietuvą iš Ukrainos.

Geriausi mūsų mokyklos sportininkai bėgo link Draugystės parko. Likusieji mokiniai, padarę apšilimą, pagal galimybes ėjo ar bėgo aplink mokyklą esančiais takais. Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti diplomais.