"Žvaigždučių Vilties bėgimas"

2022 rugsėjo mėn. 22d. Klaipėdoje vyko  „Medeinės“ mokyklos bendruomenės ir „Vilties miestas“ organizuotas tradicinis renginys „Žvaigždučių Vilties bėgimas“, skirtas solidarizuotis su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis, kviesti geros valios žmones paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių ir jų artimųjų vilčiai nuspalvinti.
Bėgime dalyvavo ir 16 mūsų mokyklos mokinių iš įvairių klasių. Renginio dalyvius pasveikino garbūs svečiai ir muzikiniu pasirodymu pradžiugino 2019 m. TV  projekto  “X Faktorius” nugalėtoja Milda su vyru.
Mokinius lydėjo mokytojai Vaida Kaminskienė ir Gediminas Laurinavičius ir ergoterapeutė Rūta Jagminienė.
Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti išskirtinio dizaino medaliais bei 30 eurų vertės dovanų kuponais apsilankyti sveikatingumo centre „Apelsinas“.
Ačiū organizatoriams už gerą nuotaiką ir malonias emocijas.