Pranešimas
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/95

KETVIRTASIS PROJEKTO „SVEIKATA VISUS METUS“ IŠŠŪKIS

Štai ir ketvirtasis projekto „Sveikata visus metus“ iššūkis „Aš ir aplink mane/Mėnuo be tabako“.

Tabakas – vienas iš populiariausių šiandienos kvaišalų. Dažnas iš mūsų net nepagalvojame, kokią įtaką jo vartojimas daro mūsų organizmui.

„Raudonskruosčių“ komanda  priėmė šį iššūkį su dideliu entuziazmu, suvokdami, kad norint pakeisti šią situaciją, visų pirma reikia patiems parodyti gerą pavyzdį. Norėdami pasidalinti savo žiniomis apie rūkymo žalą, mokyklos koridoriuje paruošė informacinį stendą, kuriame ragino atsispirti pagundai išbandyti šiuos kvaišalus, rekomendavo vietoje cigaretės pasirinkti skanų ir sultingą obuolį.

Vyriausi mūsų mokyklos Socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai visiems paskaitė informatyvią paskaitą „Nepradėsiu rūkyti, nes nenoriu save žudyti“, pateikė pavyzdžius, kiek rūkančio žmogaus organizme per metus susikaupia dervos, kiek daug galima sutaupyti lėšų neperkant cigaretes.

Svarbiausia ir įdomiausia šio iššūkio dalis buvo pasirūpinti mus supančia aplinka, kurioje dažnai pastebime besimėtančias cigarečių nuorūkas. Viena iš tokių vietų – Kelmės „Draugystės“ parkas. Jame atlikome tyrimą „Ar mūsų miesto gyventojai rūko viešoje vietoje ir palieka nuorūkas?“. Tyrimo išvados mus labai nuliūdino, per pusvalandį kiekvienas jaunasis tyrinėtojas pririnko po pilną stiklinaitę nuorūkų. Norėdami priminti apie netinkamą suaugusiųjų elgesį mokiniai rūkaliams paliko žinutes „Prašome nerūkyti mūsų parke“.

Vėliau pasidžiaugė parke įrengta treniruoklių aikštele, išbandė savo jėgas, atliko Pienės pūko testą. Mes tikri sveikuoliai!

Galerija

{gallery}95{/gallery}
 • MSM-1
 • aikos
 • antras zingsnis
 • color4kids
 • eduka
 • erasmus
 • esff
 • etwinning
 • main-logo
 • sdfgdsgsgdsgdsfg
 • sppc
 • tapk

Apie mokyklą

Kelmės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti pradinį ir pagrindinį specialųjį išsilavinimą 7 – 21 m. asmenims, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.