LAIMĖJOME NET 14 MEDALIŲ

Gegužės 22 dieną Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados lengvosios atletikos čempionatas.  Jame dalyvavo 146 sportininkai, tarp kurių ir 7 mūsų mokyklos lengvaatlečiai: Saulius ir Virginijus Kačiukaičiai, Evelina, Greta ir Ričardas Raliai, Modestas Simanauskas ir Saulius Smekajevas. Mokinius varžyboms ruošė vyresnysis specialusis pedagogas Gediminas Laurinavičius.

Mūsų jaunieji sportininkai varžėsi bėgimo, šuolio į tolį, rutulio stūmimo, kamuolio metimo į tolį rungtyse bei jose laimėjo 14 medalių – 5 aukso, 3 sidabro ir 6 bronzos. Didžiuojamės savo mokiniais ir mokytoju!

• MSM-1
  • aikos
  • antras zingsnis
  • color4kids
  • eduka
  • erasmus
  • esff
  • etwinning
  • main-logo
  • sdfgdsgsgdsgdsfg
  • sppc
  • tapk

Apie mokyklą

Kelmės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti pradinį ir pagrindinį specialųjį išsilavinimą 7 – 21 m. asmenims, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.