Apie mus

Kiekvienas vaikas toks kaip visi, toks, kaip kai kurie, toks, kaip niekas kitas, unikalus, tačiau kartu mes galime...

Kelmės specialioji mokykla – Kelmės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti pradinį ir pagrindinį specialųjį išsilavinimą 7 – 21 m. asmenims, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.

Mokykloje veikia:

• Specialiosios klasės didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams.
  • Lavinamosios klasės labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams.
  • Vadovaujantis gydytojų konsultacinės komisijos išvadomis ir tėvų prašymais, mokiniai gali būti ugdomi namuose.
  • Mokiniai mokomi pagrindinių mokomųjų dalykų, vyksta informacinių technologijų, gydomosios kūno kultūros užsiėmimai.
  • Didelis dėmesys teikiamas technologijų mokymui.
  • Mokiniai lanko kineziterapijos ir ergoterapijos užsiėmimus taip pat logopedines pratybas.
  • Įrengtas relaksacijos, judesio ir korekcijos kabinetas.

Mokinius ugdo:

• 15 vyresniųjų specialiųjų pedagogų;
  • 5 specialieji pedagogai, 3 – spec. pedagogai metodininkai;
  • 2 – edukacijos mokslų magistrai.

Mokytojai ir auklėtojai – aktyvūs pedagoginės bei metodinės patirties skleidėjai: rengia metodines priemones, rašo straipsnius, organizuoja bei dalyvauja įvairiuose seminaruose ir kursuose, rengia projektus, vadovauja studentų praktikoms.

Popamokinė veikla:

• Mokykloje sudaromos sąlygos individualiems vaikų gebėjimams ir polinkiams tenkinti įvairaus profilio neformaliojo ugdymo užsiėmimuose: sporto, muzikos, raiškiojo skaitymo, dramos, anglų, informacinių technologijų, stalių, dailės, etnokultūros, meninės veiklos, Jėzaus bičiulių.
  • Mokiniai turi galimybę dalyvauti miesto ir šalies organizuojamuose technologijų parodose, meninių kolektyvų pasirodymuose, konkursuose, sportinėse varžybose.

Sekite mūsų naujienas Facebook

Daugiau šioje kategorijoje: Tėvams »