Projektas "Sveikata - mūsų turtas"

Šiandien užbaigėme ir apibendrinome projektą mokyklinį „Sveikata - mūsų turtas“. Šiuo projektų siekėme padėti mokiniams suvokti bendrą sveikatos svarbą, formuoti higienos, savitvarkos, kultūringo elgesio prie stalo žaidimus. Veiklos „Aš tvarkingas“ metu dešimtbalėje sistemoje vertinome mokinių asmens higienos įgūdžius. Vyko – diskusija „Sveikas-sveikas vaikas“, gaminome „Sveikos mitybos lėkštę“, tai maistas Steam eksperimentą „Mikrobų šal“, įtvirtintas žinias apie asmens higieną, serviravome stalą. Susumavus paskelbėme nugalėtojus ir juos pica pavaišino GPica savininkas Giedrius.

Projektą įgyvendino VGK nariai.