Lėkščiasvydžio varžybos

Sausio 26 d. mūsų mokykloje vyko tarpklasinės netradicinio žaidimo ,,Lėkščiasvydis'' varžybos. Mokiniai buvo suskirstyti į dvi grupes, pagal amžių. Jaunieji sportininkai varžėsi trijose žaidimo rungtyse, taškai buvo sumuojami. Jaunesnių mokinių grupėje geriausiai sekėsi 5 kl. mokiniui Edgarui Kulevičiui, surinkusiam 66 taškus. Na o vyresnių mokinių grupėje, nepralenkiama buvo socialinių įgūdžių klasės mokinė Greta Ralytė, kuri surinko net 86 taškus. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir atminimo dovanėlėmis. Varžybas organizavo ir jose teisėjavo mokytojas Gediminas Laurinavičius.