Netradicinio ugdymo diena „Šeimos diena“

Birželio 6 dieną mūsų mokykloje vyko tradicinis renginys „Šeimos diena“, kuriame dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: mokiniai, tėvai, pedagogai bei  Erasmus+  programos projekto „5 pojūčiai SUP“ partneriai iš Lenkijos, Didžiosios Britanijos ir Olandijos. Po iškilmingo šventės atidarymo, komandų prisistatymo, visi išskirstė į veiklas.

Šių metų šventės tema „Penki pojūčiai“. Pasitelkę savo kūrybines galias pedagogai mokyklos teritorijoje paruošė 10 pojūčių stotelių: „Smaližiaus“, „Arbatinė“, „Taiklumas“, „Dėžė mįslė“, „Molio laumė“, „Atsipalaiduok“, „Kelionė“, „Tamsa“, „Galvosūkis“, „Žaliasis iššūkis“. Jose dalyviai galėjo pamatyti, užuosti, išgirsti, paliesti ir paskanauti.

Po aktyvių veiklų visi šventės dalyviai gardžiavosi Kareiviška koše, kurią paruošė šaunios mūsų mokyklos virėjos.

Dėmesys artimui, laikas praleistas kartu ir geros emocijos - pati geriausia dovana vaikui. Iki susitikimo kitais mokslo metais!

 • MSM-1
 • aikos
 • antras zingsnis
 • color4kids
 • eduka
 • erasmus
 • esff
 • etwinning
 • main-logo
 • sdfgdsgsgdsgdsfg
 • sppc
 • tapk

Apie mokyklą

Kelmės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti pradinį ir pagrindinį specialųjį išsilavinimą 7 – 21 m. asmenims, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.