Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/119

Ugdymo karjerai dienos

Balandžio mėnesį mokykloje vyko Ugdymo karjerai dienos. Per pamokas dalykų mokytojai supažindino mokinius su dalykui artimomis profesijomis virtualioje aplinkoje. Klasių valandėlių ir pamokų metu kalbėjo apie artimų žmonių profesijas, mokiniai svajojo, kuo norėtų būti, piešė piešinius, rašė rašinėlius, žiūrėjo filmukus.

Specialiųjų, socialinių įgūdžių klasių mokiniai, dienos socialinės globos centro lankytojai  rinko medžiagą apie pasirinktą profesiją ir ruošė plakatus. Mokiniai turėjo galimybę plačiau susipažinti su įvairiomis profesijomis. Lavinamųjų klasių mokiniai plakatuose piešė savo svajones.

Pažintinės kultūrinės dienos „Ateitį planuoju šiandien“ metu mokiniai savo klasėse atstovavo pasirinktą profesiją: kepė, virė, serviravo stalą, darė šukuosenas, mūrijo, tinkavo, dažė, užsiėmė žemės ūkio darbais, žaidė profesijų situacinius žaidimus.

Ugdymo karjerai dienų metu mokiniai įgijo žinių bei įgūdžių apie įvairias profesijas, ugdėsi asmenines, pažinimo ir bendravimo kompetencijas.