Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/94

SĖKMĖ LYDĖJO STALO TENISO VARŽYBOSE

Gegužės 9 dieną Kelmės specialiosios mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai kartu su vyresniuoju specialiuoju pedagogu Gediminu Laurinavičiumi dalyvavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro organizuotose respublikinėse stalo teniso varžybose.

Mokiniai išbandė savo jėgas ir laimėjo net keturias prizines vietas: Virginijus Kačiukaitis - I vieta, Saulius Smekajevas - II vieta, Evelina Ralytė - III vieta, Aurimas Ralys - III vieta. Saulius Kačiukaitis apdovanotas specialiuoju prizu „Jauniausias ir mažiausias varžybų dalyvis“.